سه شنبه, 29 اسفند 1396

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

راه اندازي كتابخانه تخصصي كودكان و نوجوان در كتابخانه سعدي دهلران


بنابراین وجود يك كتابخانه مستقل و تخصصي  کودکان و نوجوانان با حياط مناسب در دل یک کتابخانه عمومی،  می تواند چشم انداز وسیع تری در ذهن مخاطب کودک ایجاد کند و بدین ترتیب، مهمترین رسالت اینگونه کتابخانه ها را که ایجاد شوق به مطالعه در کودک و نوجوان است، تحقق بخشد.
وي گفت اميدواريم كه با مساعدت هاي مالي و معنوي مسئولان ذي ربط بتوانيم در آينده اي نزديك ديگر وسايل سرگرمي و بازي و فكري را براي اين قشر كه آينده جامعه را مي سازند تهيه نماييم .
آقاي چراغي  اظهارکرد: طبق دستورالعمل، نحوه اداره و گسترش بخش كودكان و نوجوانان ، در كتابخانه استاندارد (تيپ 1) با مترا‍ژ 2200 متر مربع براي كودكان، 100 متر مربع فضا در نظر گرفته مي شود كه كتابخانه سعدي دهلران با مساحتي بالغ بر 100 متر مربع شرايط مذكور را دارا است.
 اين كتابخانه با مخزني بالغ بر 3500 جلد كتاب كه 471 نفر عضويت فعال در آن دارند به  لحاظ فضا بزرگترين كتابخانه تخصصي استان مي باشد ، كه اميد است با راه اندازي اين مكان فرهنگي تعداد اعضاي آن افزايش چشمگيري داشته باشند . لازم به يادآوري است كه اين كتابخانه داراي كتابدار بخش كودك نيز مي باشد .
چراغي اضافه کرد: برگزاری کلاس های نقاشی، قرآن و قصه گویی ، كتابخواني مسابقات و تهيه نشريات ادواري برای کودکان از دیگر برنامه های است که به زودی در این کتابخانه اجرا می شود.


 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران