یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

راه اندازي 4كتابخانه روستايي در دهلران


وی افزود:‌ ساخت کتابخانه در مناطق روستایی یکی از اولویت‌های استان ایلام به شمار می‌آید و به دلیل اهمیت آن، در حال شناسایی روستاهاییم.

الیاسی با بیان این‌که روستاهایی در اولویت قرار دارند که جمعیت بیشتری دارند، گفت: روستایی که با دیگر مناطق همجواری دارند و جمعیت زیادی را در خود جای می‌دهند، در اولویت قرار دارند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان دهلران عنوان کرد: با توجه به پيشينه تاريخي ارزنده و مردمان عالم پرور و علاقه‌مند به كسب دانش، ظرفيت‌هاي مناسبي براي انجام خدمات فرهنگي به ويژه در عرضه كتاب و كتابخواني وجود دارد.

الياسي همچنین خانواده‌ها و گروه‌هاي هم‌سال را بهترين كانون براي معرفي ظرفيت‌هاي كتابخانه‌ها عنوان كرد و افزود: بر اساس نظرسنجي‌ها، تأثير حضور و مطالعه در فضاي كتابخانه بسيار مناسب و مثبت ارزيابي شده است.

الياسي افزود: خدمات و برنامه‌هاي متنوعي و مفيدي از جمله طرح كتاب من، شبكه كتابخوانان حرفه‌اي، مسابقات فرهنگي مكتوب و آنلاين، كانون‌هاي ادبي، نمايه مقالات و نشريات در كتابخانه‌هاي عمومي فعالند كه مي‌توانند نقش بسيار زيادي در توسعه فرهنگ مطالعه و سوق دادن جوانان و نوجوانان در كتابخانه‌ها ايفا كنند.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران