سه شنبه, 29 اسفند 1396

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

برگزاري مراسم روز جهاني كودك در كتابخانه هاي عمومي شهـرستان دهلران


آقاي چراغي رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهلران گفت: در این مراسم که با حضور  دانش آموزان مقطع تحصیلی ابتدایی برگزار گردید ضمن آشنا نمودن دانش آموزان با كتاب ، کتابخانه و فعالیت‌های فرهنگی آن، مسابقه نقاشی هم به مناسبت روز جهانی کودک برگزار شد.
وی هدف اصلی از برگزاری این مسابقه را آشنا نمودن دانش آموزان با محیط کتابخانه و مشارکت کودکان در مسابقات گروهی بیان کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه‌هایی در محیط کتابخانه نوعی ایجاد انگیزه در کودکان جهت حضور ایشان در کتابخانه به وجود می آورد.
چراغي ادامه داد: جهت جذب کودکان به کتابخانه وجود برنامه‌های متنوع در مناسبت‌های مختلف نظیر روز جهانی کودک می‌تواند در تشويق و ترغيب كودكان به سوي فرهنگ مطالعه نقش به سزایی داشته باشد.
ايشان گفتند: امروزه با توجه به رشد روزافزون بازیهای رایانه ای جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان ،کتابخانه ها باید برنامه ریزی مناسب تری برای سوق دادن کودکان به سمت مطالعه کتاب داشته باشند.
پايان  این مراسم از طرف اداره كتابخانه هاي عمومي جوایزی اهداء گردید.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران