دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

برپايي نمايشگاه كتاب در كتابخانه سعدي دهلران


قدرت چراغي- رئيس اداره كتاب خانه هاي عمومي شهرستان دهلران- در مراسم افتتاح اين نمايشگاه كه با حضور ، فرماندار ، امام جمعه  و جمعي از مسئوولين صورت گرفت، اظهار كرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارج نهادن به جایگاه کتاب و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست .
وي افزود: جامعه وقتی به سوی دانش و خردورزی گام بر می دارد، دریچه های تعالی و تکامل رو به او  وا  می شود، و زمینه های پیشرفت سریع تر برای آن جامعه فراهم مي گردد.
رئيس اداره كتاب خانه هاي عمومي شهرستان دهلران گفت: این نمایشگاه با 1000 عنوان، 6000 جلد کتاب به مدت 30 روز به روی علاقمندان به کتاب باز است .
وي عنوان كرد: تمامي كتاب هاي موجود در اين نمايشگاه با تخفيف 30درصد براي عموم به فروش مي رسد.
چراغي به تعداد كتابخانه هاي عمومي در سطح شهرستان دهلران  اشاره كرد و گفت : در اين شهرستان 5 باب كتابخانه عمومي با مخزني بالغ بر 80 هزار جلد كتاب فعاليت دارند . 
وي در پايان گفت در راستاي توسعه فرهنگ مطالعه و كتابخواني كتابخانه هاي عمومي اين شهرستان به صورت رايگان عضو گيري مي كنند .

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران