دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

برگزاري جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهلران


در اين جلسه ابتدا  آقاي قدرت چراغي رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهلران ضمن ارائه گزارشي از وضعيت كتابخانه هاي عمومي شهرستان خواستار مشاركت بيشتر اعضاي انجمن در اجراي برنامه هاي فرهنگي در سطح كتابخانه هاي عمومي گرديد .
در ادامه آقاي جلیلیان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه ی فرهنگی گفت: اهمیت کتاب و کتابخوانی تا جایی است که هیچ وسیله و ابزار نوظهوری نمی تواند جانشین آن شود.
وی افزود: مطالعه کتاب باعث انحراف نمی شود و انسان از طریق آن به خود باوری می رسد، در حالی که فضای مجازی با توجه به دسترس بودن آن بسیار وسوسه انگیز است و باعث تخریب و  خودباختگی فرهنگی و شخصیتی در افراد می شود.
وی افزود:هدف ما از برگزاری جلسات انجمن کتابخانه ها، این است تا با خروجی های مهم و مفید و با همفکری و همکاری اعضاء در جهت توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی گام برداریم و به دنبال آن هستیم تا از ظرفیت های ادارات و دستگاههای دولتی در جهت توسعه کتابخانه ها و افزایش سرانه مطالعه استفاده کنیم.
وی افزایش زیربنای کتابخانه های عمومی را یکی از ضرورت های مهم عنوان کرد و افزود: افزایش زیربنای سالن مطالعه و بخش های مختلف کتابخانه ها، می تواند زمینه های جذب و افزایش علاقه ی مخاطبان را به سوی کتاب فراهم کند.
گفتنی است مدیرکل کتابخانه های عمومی استان پس از این جلسه ضمن حضور در سیصد و و هفدهمین نشست کتاب خوان،بازدید از کتابخانه های عمومی ان شهرستان و  دیدار با بخشدار و شهردار موسیان در نشست صمیمی با کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران