دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

برگزاري نمايشگاه كتاب در محل نماز جمعه دهلران


آقاي چراغي رئیس اداره كتابخانه هاي عمومي با تایید این خبر اظهار داشت : نماز جمعه تجلیگاه شکوه اسلامی و اقتدار نظام  دینی و مهمترین سنگر در برابر توطئه های استکبار جهانی است.
وي هدف از برگزاری  این نمایشگاه تقویت فرهنگ کتابخوانی با محوریت نماز و جذب ، تشویق و ترغیب جوانان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و اهتمام به امور دینی بویژه نماز جمعه عنوان کرد.
وي در ادمه با بيان اينكه مساجد محل پرورش استادان بزرگى بودند كه بعدها خود از علما و مدرسان بنام اسلام گرديدند. طى قرن ها، كه در پيوند با همين نقش آموزشى، به تدريج، مساجد عهده دار كتابخانه هاى عظيم و پر رونقى شدند كه در برخى از شهرهاى ايران امروز نيز وجود دارد.
لازم به ذكر است : این نمایشگاه كه با استقبال امام جمعه محترم ، مسوولين ادارات و نماز گزاران مواجه شد . در پايان از طرف ستاد نماز جمعه از اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهلران به خاطر اين كار ارزشمند فرهنگي تقدير به عمل آمد .

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران