دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

اشکان با اهدای کتاب هایش ، اشک همه را در آورد و در کتابخانه جاودانه شد

 


 هر روز سراغ کتاب ها را از کتابدار می گرفت ، اما امروز کتاب ها نشانی اش را از کتابداران می پرسند . حتی نویسندگان در کوچه باغ های قفسه ها ، همه تن ، چشم شده اند و او را می جویند . زمان می گذرد و آنها نمی دانند که همه چیز از آن واقعه دلخراش تصادف شروع شده است او شب و روزبا مراجعه به کتابخانه درس خواند و مطالعه می کرد تا دامپزشک شود و به آرزویش رسید . اما لحظه های تلخ روزگار همه جوانی اش را به یغما بردند . اشکان ستاره شد و درخشید پرنده شد و پرید .
اشکان اشک همه را در آورد . برخی اعضاء ،  جسمشان را هدیه می کنند ، اما اشکان همه اعضای روحش را که کتاب هایش بودند به دوستداران کتاب بخشید .
حالا کتابخانه عمومی سعدی کتاب هایش را به نمایش گذاشته است و چه قدر از یادگاری های اشکان اسفندیاری ، استقبال می شود .
قدرت چراغی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دهلران می گوید : مسئولین محترم از جمله امام جمعه فرهیخته ، فرمانده سپاه پاسداران و برخی روسای ادارات در بازدید از نمایشگاه کتاب های اهدایی اشکان با خواندن فاتحه یاد آن عضو نابغه کتابخانه که دانشجوی دکترای دامپزشکی بود را گرامی داشتند .
 اشکان با اهدای سیصد جلد کتاب به ارزش 40 میلیون ریال  از زندگانی خداحافظی کرد اما تا همیشه در خاطر کتابخانه عمومی سعدی  دهلران ماندگار خواهد ماند .  یادش جاودان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران