سه شنبه, 29 اسفند 1396

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

دا در شهـر دهلـران تشیـع شـد


حجت الاسلام سیّد محسن موسوی امام جمعه شهرستان دهلران در این مراسم به رشادت های این مادر بزرگوار اشاره کرد و افزود: امروز شاهد تشیع مادری هستیم که امت اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب به او افتخار می کند.
امام جمعه دهلران علو درجات را از خداوند منان برای این مادر بزرگوار خواستار شد و گفت: ولایتمداری این مادر و خانواده ایشان باعث عزت و سربلندی خانواده معظم شهدا و ایران اسلامی شد.
وی ادامه داد: هرکس می خواهد صاحب عزت باشد، باید دست به دامان ولایت شود و ولایت را آموزه زندگی خود دانسته باشد.
حجت الاسلام موسوی خاطذنشان کرد: این مادر بزرگوار زندگی پر آموزه ای دارد و امروز با سربلندی، مهمان حضرت فاطمه زهرا (س) خواهد بود.
وی بیان داشت: حالا نوبت ما است که ادامه دهنده راه شهدا باشیم و باید ادامه راه و آرمان های شهدا را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
زنده یاد شاه‌پسند حسینی روز گذشته در سن 81 سالگی دار فانی را وداع و پیکر آن مرحوم پس از تشییع در امامزاده سید ابراهیم محمدباقر(ع) شهر پهله زرین آباد از توابع شهرستان دهلران در استان ایلام در خاک می‌آرامد.
"دا" نام کتاب روایت خاطرات سیده زهرا حسینی است که در مورد جنگ ایران و عراق و به اهتمام سیده اعظم حسینی نگاشته شده و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده‌است.
دا، در زبان محلی به معنی مادر است و زهرا حسینی که خود یکی از شیر زنان پهله زرین آباد از توابع شهرستان دهلران استان ایلام است با انتخاب این عنوان سعی کرده به موضوع مقاومت مادران ایرانی در طول جنگ ایران و عراق بپردازد. 
به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، این کتاب مهم ترین و تأثیرگذارترین کتاب در زمینهٔ خاطره‌نگاری جنگ هشت سالهٔ ایران و عراق محسوب می‌شود.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران