یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

5باب کتابخانه عمومی در شهرستان دهلران فعال هستند.


وي افزود: در راستای دست یابی به سند چشم اندازه توسعه و مطالعه مفید تعداد4باب کتابخانه عمومی دیگر در روستاهای دشت عباس- عین خوش- ذوالفقار و وحدت با جمعیت بالای 1000نفر احداث میشود.
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان دهلران گفت: یکی از عمده ترین مشکلات کتابخانه های شهر دهلران کمبود فضا می باشد.
عليزاده با اشاره به اختصاص 3میلیارد ریال در سال جاری برای تکمیل مجتمع فرهنگی -هنری دهلران ونیاز شدید شهرستان به این فضا خواستار تسریع در اجرای این طرح شد.
فرماندار دهلران از شوراهای اسلامی و شهرداریها خواست در خصوص کمک به بهسازی و نوسازی کتابخانه ها و پرداخت به موقع نیم درصد سهم کتابخانه ها اقدام کننند.
حجت الاسلام موسوی امام جمعه دهلران نیز گفت: برای ارتقاء سطح مطالعه در شهرستان باید از ظرفیتها ی موجود مانند نماز جمعه- مدارس ودانشگاهها- آموزش وپرورش – طرح صالحین سپاه و برگزاری نمایشگاه ها استفاده شود.
وی افزود: مطالعه غذای روح وجان انسان است که موجب رشد وتعالی فرهنگی جامعه شده و سد محکمی در برابر تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامیست.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران