یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

ديدار مديركل كتابخانه هاي عمومي استان ايلام با فرماندار شهرستان


وي در ادامه ضمن ارائه گزارشي از وضعيت كتابخانه هاي عمومي  به امضاء تفاهم نامه همكاري في مابين اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان با دفتر امور روستايي استانداري ايلام در خصوص بهره گيري و استفاده از ظرفيت هاي دهياري ها به منظور گسترش كتابخانه هاي روستايي براي روستاهاي بالاي 1500 نفر جمعيت  و پيگيري كتابخانه عمومي دهستان دشت عباس اشاره كرد ، و ابراز اميدواري نمود كه امسال شاهد راه اندازي اولين كتابخانه روستايي در روستاي حاضرميل و كلنگ زني كتابخانه دشت عباس نيز باشيم .
آقاي مظفري در ادامه با بيان اينكه اميدواريم با حمايت ها و مساعدت هاي فرمانداري بتوانيم وضع موجود را بهبود بخشيم و با توجه به وجود استعداهاي علمي و فرهنگي در شهرستان و ظرفيت ها و قابليت هاي موجود، گام هاي مؤثري در جهت رشد و توسعه فرهنگ كتابخواني خصوصا شهرستان دهلران برداريم .
اقاي سبزي فرماندار دهلران نیز در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته درسطح شهرستان با بیان اینکه کتابخانه ها از اندام های پیکر برنامه ریزی ملی هستند و در سیاست گذاری و برنامه ریزی ملی ، توسعه و عمران، کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی را چه در بخش عمومی و چه در بخش خصوصی باید مورد توجه قرار گیرد. وي ضمن اشاره به نقش كتابداران و فعالان عرصه كتاب اظهار اميدواري كرد می توان با تعامل و تبادل نظر دستگاههاي ذي ربط باعث شکوفایی و رونق کتابخانه های عمومی شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران