دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397

گزارش تصویری

منوي هاي تصويري

سایت های مرتبط

 

رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : اَلعِبادَةُ سَبعونَ جُزء، اَفضَلُها جُزءً طَلَبُ الحَلالِ عبادت هفتاد جزء است و بالاترين و بزرگترين جزء آن كسب حلال است. ثواب الاعمال و عقاب الاعمال

ديدار كتابداران شهرستان دهلران با فرماندار


سرپرست فرمانداری دهلران بر اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید و بیان کرد: احداث چهار باب کتابخانه عمومی در راستای دستیابی به سند چشم انداز توسعه و رسیدن به جایگاه ممتاز مطالعه مفید تا پایان سال 94 برای روستاهای بالای یک هزار نفر این شهرستان پیش بینی شده است.

علیدادی اضافه کرد: این کتابخانه ها در دهستان دشت عباس، روستای عین خوش، شهرک ذوالفقار و شهرک وحدت ایجاد می شوند.

وی همچنین از اختصاص 700 میلیون ریال برای احداث کتابخانه دشت عباس خبر داد و اظهار کرد: این کتابخانه تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

رییس اداره کتابخانه های دهلران نیز در این نشست گفت: کلیه آمار و فعالیت های ارائه شده در سامانه کتابخانه های شهرستان هم اکنون به روز ثبت شده و از روش های سنتی قدیمی استفاده نمی شود.

ˈقدرت چراغیˈ تاکید کرد: راه اندازی سامانه پیام کوتاه با هدف افزایش کیفیت خدمات و ارتباط دو سویه با اعضا و تکریم ارباب رجوع در کتابخانه مرکزی شهرستان راه اندازی شد.

وی افزود: این سامانه از قابلیت های مختلفی همچون سالروز تولد اعضا، پیام تبریک، تازه های نشر و سایر اطلاعات مورد نیاز برخوردار است.

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران